Zeytinburnu Maraş dondurmacısı

Dondurma, hafif olması ve buzdolabında uzun süre muhafaza edilebilir olması açısından geleneksel tatlılarımız arasında ayrı bir öneme sahiptir. Bunlar içinde ise Zeytinburnu Kahramanmaraş dondurmasının kendine özgü lezzeti dikkati çeker. Külahta yenilmesine alıştığımız Maraş dondurması, son zamanların yemeklerden sonra porsiyonlarda ikram edilen en popüler tatlarından. Kalabalık eş ve dost buluşmaları için ideal olan bu ikramlık için, Zeytinburnu dondurmacı kiralama hizmetine başvurun. Zeytinburnu Maraş dondurmacısının özel servisiyle, anlarınızı değerli kılın. Maraş dondurmacısı arabası kiralama fiyatları konusunda bilgi almak için bizi arayınız.

Zeytinburnu Maraş dondurmacısı
Zeytinburnu Maraş dondurmacısı

4
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
kazımilker dursunHakkıilke burak Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
ilke burak
Guest
ilke burak

zeytinburnunun her yerinden kiralama yapabilir miyiz, zeytinburnu maraş dondurmacısı hizmetini uzun süreli kiralayabilir myiz, 3 aylık kiralama olur mu mesela, fiyat ne olur o zaman, servis elemanı da gelecek mi, bir kişi talep edebilir miyiz, istediğimiz kadar maraş dondurması çeşidi seçebilir miyiz, yada sizde hangi çeşitler var acaba, zeytinburnu maraş dondurmacısı hem külah da hem de tabakta servis yapabilir mi acaba ..? yanında kağıt helva da olacak mı dondurmacının acaba ..?

Hakkı
Guest
Hakkı

Merhaba zeytinburnu maraş dondurmacısı kiralama yapmak istiyoruz sadece zeytinburnundan mı kiralama oluyo zetrinburnu nun her yerinden kiralama yapabilir miyiz zeytinburnu maraş dondurmacısını iki günlüğüne kiralama yapabilir miyiz? Servis elemanı da gelecek mi servis edecek kişi hızlı olabilir mi fiyat ne olur acaba? Dondurmayı erimeden getirebilir misiniz ?

ilker dursun
Guest
ilker dursun

merhaba doğum günü partimiz için maraş dondurmacısı kiralamak istiyoruz Zeytinburnu ndan yazıyorum her yerine gönderir misiniz Zeytinburnu maraş dondurmacısı nı? bir günlük kiralama yapıyor musunuz? üç çit maraş dondurması getirebilir misiniz? istediğimiz çşitleri biz seçebilir miyiz? sadece çilekli ve çikoltalı gönderir misiniz? ne kadar tutar herşey dahil? külah ve plastik kap da istiyoruz onlar da fiyata dahi mi ? ek ödeme mi yapmamız gerek yoksa? gerekiyorsa da ne kadar yapmalıyız? servis elemanı da istiyoruz sizden en kısa sürede fiyat bilgisi dönerseniz seviniriz

kazım
Guest
kazım

selamlar kolay gelsin Zeytinburnu ndan yazıyoruz sünnet düğünü yapacaz yiğenime onunu için gelecek olan insanlara Zeytinburnu maraş dondurmacısı kiralama yaparak maraş dondurması vermek istiyoruz ne kadar sürede gönderirsiniz resimdeki gibi maraşl dondurması arabasını ve servis elemanını? maraş dondurmacısı çocuklara şakalar yaparak maraş dondurmasını ikram edebilir mii? çocuklara su da dağırsın su da dahil en son fiyt nedir ? iki saatlik kiralama olur mu ?