Sultangazi Maraş Dondurmacısı

Dondurma, özellikle yaz aylarında her yaştan insanın vazgeçilmezidir. Sultangazi Maraş dondurmacısı yalnızca Maraşlıları değil, tüm dondurma severleri tadıyla mest etmekte. Sıcak yaz günlerini tatlı serinliğe dönüştüren şey Sultangazi Kahramanmaraş dondurması olacaktır. Farklı lezzet ve sunum şekilleriyle tadanları kendine hayran bırakan Sultangazi Maraş dondurması, yatırımlarınız için de alternatif bir yoldur.Sultangazi dondurmacı kiralama, lezzeti yatırıma dönüştürmek isteyenler için akıllıca olacaktır.İstanbul maraş dondurmacısı fiyatları konusunda bilgi edinmek için bizi arayın.

Sultangazi Maraş Dondurmacısı
Sultangazi Maraş Dondurmacısı

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ademmelekzübeyde akçan Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
zübeyde akçan
Guest
zübeyde akçan

sultangazi maraş dondurmacısını kiralamak istiyoruz, avm etkinliği için getirir misiniz, sultangazinin her yerine servis mevcut mu acaba, ne kadar sürede teslim edersiniz maraş dondurmacısı arabasıını ve diğer ekipmanları, aracın taşıması ve kurulumu da size mi ait olacak, bizim gelip almamız gerekiyorsa da hangi adresten alacağız, ne kadar insanın katılacağını bilemiyoruz, kiralama servis edilecek kişiye göre mi yoksa saatlik olarak mı hesaplanıyor acaba, çok insan gelirse dondurma yetmezse maraş dondurması ilavesi yapar mıısnız, su ve kağıt helva da getirir misiniz, her şety dahil diyat nedir acaba, etkinlik sonunda da malzemelri almaya siz gelir misiniz, servis elemanı da dondurmayı çeşitli numaralarla servis… Read more »

melek
Guest
melek

merhaba anaokulunda bir etkinlik olacak sonunda da çocuklara maraş dondurması servis etmek istiyoruz anaokulu sultangazi de sizin sultangazi maraş dondurmacısı elemanınız 20 tane çocuğa maraş dondurması şakalarıyla beraber dondurmaları ikram edebilir mi? çocuklar hem eğlensin hem de kültürümüzü bilsin istiyoruz bir saatlik kiralama yapabilir miyiz? ağustosun sonunda istiyoruz etkinlik o zaman size ne zamandan ödeme yapmalıyız yada rezervasyon mu yapmamız lazım nasıl işliyor sisteminiz? çocuklara maraş dondurmacınız su da ikram edeiblir mi? su dolaptan olmasın dışarıda dursun çocukalrın boğazları şişmesin lütfen fiyat nedir en son vereceğiniz bize? uygun bulursak düzenli maraş dondurmacısı kiralamaları yapmak isteriz kolay gelsin

adem
Guest
adem

merhaba kolay gelsin doğum günü organize edeceğiz evimizin bahçesinde evimiz sultangazi tarafında yaklaşık 40 tane çocuk gelecek doğum gününe sayı artabilir ama siz ona göre bir hazırlık yapın malzemeleri bol bol getirin eksik kalmasın, sizden sultangazi maraş dondurmacısı kiralayabilir miyiz evdeki doğum günü kutlamamız için? sultangazi deki her adrese gelecek misiniz? maraş dondurmacısı da gelecek mi çocuklara maraş dondurmasını oyunlar yaparak uzatabilir mi acaba ? hem külah da hem de isyteyene plastik ya da karton tabakta maraş dondurması servisi yapar mısınız? külah ve tabak gibi malzemeleri de siz getirir misiniz? ne kadar süre içerisinde maraş dondurmacısı ve maraş dondurması malzemeleri… Read more »