Şişli Maraş dondurmacısı

Maraş dondurmacısı fiyatları

Dondurma denince akla ilk gelen şüphesiz ki Maraş dondurmaları olmuştur. Maraş dondurmalarının en kalitelisi ve damak tadına uygun olanı şişli maraş dondurmacısıdır. Yaz aylarının vazgeçilmezi, mutluluk hormonlarını harekete geçiren, çocukluğumuzun en temel simgesi olan maraş dondurmalarını eşsiz bir doyum noktasına ulaştırabilmek için şişli Kahramanmaraş dondurmacısını tercih etmeniz gerekmektedir. Yediden yetmişe bütün yaş gruplarına, bütün damak tatlarına hitap eden şişli dondurmacı kiralama alanında bir numara olup, üst düzey hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Şişli Maraş dondurmacısı
Şişli Maraş dondurmacısı

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
İlberatakan uslu Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
atakan uslu
Guest
atakan uslu

merhaba, şişlinin her yerine şişli maraş dondurmacısını isteyebilir miyiz, kendimiz satış yapmak için sizden kiralayabilir miyiz acaba, uzun süreli kiralama yapar mıısnız, 2 aylık kiralama mesela olur mu, fiyat ne olur herşey dahil içinde olarak, arabayı ve malzemeleri siz mi getireceksiniz bize, malzemeler bittikçe sizden mi alacağız, dondurmayı siz mi imal ediyorsunuz acaba, biz hazır alacaksak bir yerden sizin yönlendirebileceğiniz bir yer var mı..? kaç farklı dondurma çeşidi getireceksiniz ..?

İlber
Guest
İlber

Merhabalar şişli maraş dondurmacısı kiralamak istiyoruz sokak etkinliğimiz için getirir misiniz ? Şişli Maraş dondurmacısı talep ettiğimizde dondurma arabayla mı gelecek arabada şişli maraş dondurmacısı için kaç farklı göz olacak tek bir çeşit mi Maraş dondurmacısı olacak? Şişli maraş dondurmacısını bir haftalık kiralayabilir miyiz 200 küsür kişilik ikram yapabilir misiniz me kadar sürede malzemeleri ve servis elemanını adrese gönderirsiniz şişli ye ?