Silivri Maraş dondurmacısı

Ülkemizin,  dondurmasıyla adı anılan şehirlerinden Kahramanmaraş dondurması şimdi de Silivri de. Size uzak lezzetleri ayağınıza kadar getiren Silivri Maraş dondurmacısı ile denenmemiş lezzetlerin doyumuna varın.  Süt, çikolata ve meyveleri bir arada buluşturan Silivri Kahramanmaraş dondurmasının enfes lezzetinden dostlarınıza da ikram edin.  Silivri dondurmacı kiralama hizmetinin kolaylığından yararlanın; nostaljik kıyafetler eşliğindeki dondurmacımızın elindeki dondurma külahını kapın.Merak edilen istanbul maraş dondurmacısı fiyatlarına bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Silivri Maraş dondurmacısı
Silivri Maraş dondurmacısı

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
merthakan çağrı Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
hakan çağrı
Guest
hakan çağrı

selamün aleykum slivri maraş dondurmacısı kiralamak istiyoruz, ne yapmalıyız, rezervasyonu etkinlikten ne kadar önce yapmalıyız, ön ödeme yapmamız gerekiyor mu, gerekiyorsa da ücret nedir acaba, iki günlük kiralama yapabilir miyiz, panayır etkinliğimiz için getirebilir misiniz, ne kadar kişinin katılacağı belli değil maraş dondurması yetmezse ek olarak dondurma getirir misiniz, ne kdar sürede tesim edilir tüm malzemeler, genç ve dinamik bir servis elemanı seçebilr miyiz, konuklara hızlı bir şekilde hizmet edebilir mi, maraş dondurmasını ikram ederken konuklara şakalar ve şovlar da yapabilir mi, her şet dahil fiyart nedir en son acaba, pazarlık ya da nakiitte inidirm de olur mu fiyattra ..?

mert
Guest
mert

merhaba oğlumuzun doğum gününü yapacağız evde değişiklik olması için maraş dondurmacı ikram etmek istiyoruz bizim adresimiz Silivri de Silivri ye maraş dondurmacısı kiralama yapan şirketleri araştırıyorduk siz çıktınız demin, size güvenebilir miyiz ? geç gelme ya da Silivri maraş dondurmacısı kiralama yaptığımızda malzemeleri eksik getirme gibi bir durum olur mu ? maraş dondurmasını kendiniz mi yapıyorsunuz ? marketten ya da başka bir firmadan hazır bir şekilde mi alacaksınız ? alacaksanız da hangi firma acaba ? güvenebilir miyiz maraş dondurmalarına ? bizim planladığımız doğum gününe 40 kişi gelecek 40 kişilik Silivri maraş dondurmacısı kiralama yapabilir miyiz? külah ya da kağıt helvası… Read more »